Marmaris tatilinizi sadece bir otel tatilinden öteye götürmek sizin elinizde, insanlar uzun kış aylarında ve yoğun bir çalışma temposundan sonra, hakkettikleri bu haklı tatil fırsatını en iyi şekilde kullanmak istemektedirler.

Ama bu tatili sadece havuz başında otelden çıkmadan, Marmaris ve çevresindeki doğal güzellikleri görmeden geçirmek pekte kulağa hoş gelmiyor değil mi?

1997 senesinden itibaren Marmaris ve çevresinde faaliyet gösteren firmamız Marmaris tatilinizi daha renkli bir hale getirmek için promosyonlu oteller satmaktadır.

Marmaris promosyonlu oteller seçenekleri ile  tatilinizi sadece otel ve havuz keyfinin ötesine taşımak artık sizin elinizde, bir çok otel seçeneği ile  beraber hediye olarak konuklarımıza tekne turları, jeep safari turları, barlar sokağı turu gibi hediye turlar sunmaktayız.

Mares Seyahat Acentası olarak hizmetlerimize gün geçtikçe bir yenisini ekliyoruz. Önceki dönemlerde olduğu gibi bu yaz sezonunda da tatil için Marmaris\\\’i tercih eden ve edecek olan herkese şimdiden iyi tatiller diliyoruz.