Marmaris Tatiliniz boyunca bütün vaktinizi otel içinde oturup geçirmeyi düşünmüyorsanız, yapabileceğiniz en iyi seçenek Marmaris Aktivitelerine katılmak olacaktır. Marmaris ve çevresinde birçok aktivite ve turlar bulunmaktadır. Bunların bir kaçı yerli misafirlerimiz tarafından çokca tercih edilen tekne turlarıdır. Diğer bir seçenek olarak Marmaris Safari Turları sizler için iyi bir seçim olabilir.

Marmaris’te katılabileceğiniz yaklaşık 10 adet farklı tekne turu bulunmaktadır. Bu tekne turlarının her biri farklı koy ve adalara geziler düzenlemekte ve yüzme molaları vermektedir. Özellike Hisarönü Tekne Turu en çok tercih edilen aktivitedir. Bu turda öğle yemeği ve gün boyu limitsiz yerli içki ve meşrubat gün boyu ücretsizdir. Diğer bir alternatif olarak sizlere Marmaris Tekne Turları arasında yer alan herşey dahil tekne turunu tavsiye ederiz. Blu turumuzda diğer aktivite gibi öğle yemeği ve ücretsiz içecek servisi vermektedir.

Marmaris Aktiviteleri arasında bir diğer seçeneğiniz safari turları olabilir ki, jeep safari turu yerli misafirlerimiz tarafından çok büyük ilgi görmektedir. Gün boyu yapılan su savaşları sizleri çok heyecanladıracak ve eğlendirecektir. Güzel ve keyifli vakit geçirmek isteyen misafirlerimize tavsiye edilir. Marmaris Jeep Safari turunda öğle yemeği,rehberlik hizmeti,sigorta ve giriş ücretleri fiyata dahildir.

Bu sezon ki tatilinizde daha farklı bir eğlence anlayışı istiyorsanız sizde aktiviteler ile keyifli dakikalar geçirerek, unutulmaz bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Marmaris Aktiviteleri hakkında daha fazla detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.