Yoğun iş temposu içerisinde çalışan insanları kendilerini ödüllendirmek ve şarj etmek için kullandıkları en önemli ve geçerli yöntem tatil yapmaktır. Ülkemizde tatil denince akıllara deniz, kum ve sahil gelmektedir. Siz de yoğun iş temposundan bunalıp kendinize bir tatil hediyesi vermek istiyor ve bunun için Ege’nin incisi Marmaris’i düşünüyorsanız sizin için Marmaris Otelleri hakkında araştırmak adına en iyi olan rehbere ulaşmış durumdasınız.

Marmaris tatil beldesi Akdeniz ve Ege denizi arasında çam ormanları, harika plajları, arkadaş canlısı insanları, renkli gece hayatı, marinası, mavi denizi ve yemyeşil doğasıyla, dünya ki en popüler tatil beldeleriyle bile rekabet edebilecek düzeydedir. Bunun içindir ki her sene dünyanın çeşitli yerlerinde yüz binlerce konuğu ağırlamaktadır.

Değerli yaz tatiliniz boyunca sizde unutulmaz anılar bırakacak olan bu şirin ve renkli tatil beldesi son zamanlar hızla Türkiye dünyada daha çok insan tarafından ziyaret edilmektedir. Birçok değişik otel seçeneği bulabileceğiniz Marmaris. Erken rezervasyon seçenekleri sitemizde Marmaris erken rezervasyonları hakkında birçok seçenek bulabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla unutulmaz bir tatil arayanların doğru seçeneğidir. Çevresindeki doğal güzellikleri ve mavi bayraklı temiz plajları, katılabileniniz günlük turlar dahası barlar sokağı gibi gece hayatının hiç bitmediği, nerdeyse insanların hiç uyumağı bir cennettir Marmaris.

Harika bir tatil herkesin hayali, bütün bir kış çalışıp, tatil planları yaptınız. Ama güzel bir tatilin olmazsa olmazı, karşılaşacağınız güçlükler olmalı. Bizim diğer seyahat acentelerinden farkımız, biz her zaman yanınızdayız. Internet dünyasındaki hızlı gelişim ve insanların bunu çok aktif bir şekilde kullanılması yeni pazarlar doğurmakta. Bugün tatil yapacağınız bir oteli Amerika’da veya İstanbul’da herhangi bir şirketten kolayca alabilirsiniz ama sorunlarda bununla başlamakta. Tatil yöresine geldiğinizde karşılaştığınız herhangi bir sorunda karşınızda muhatap alacak kimseyi bulamamaktasınız ve o güzelim ve çok değerli tatiliniz heba olmakta.

Casa De Maris Spa & Resort Otel Marmaris
Kalemci Otel Marmaris
Marmaris Tekne Turları
Marmaris At Safari
Marmaris Tatil Otelleri en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

1997 yılında kurulan Mares seyahat acentesi, süre gelen zaman zarfında yerli ve yabancı binlerce konuğumuza hizmet vermektedir. Otel organizasyonları ve çevre gezileri ile tüm müşterilerimize yerinde ve doğru bir hizmet sunmakta olan Mares seyahat A sınıfı bir seyahat acentesi olup 4278 numaralı a gurubu seyahat acentesi belgesinin sahibidir.

Marmaris tatilinizi sadece bir otel tatilden öteye götürmek sizin elinizde, insanlar uzun kış aylarında ve yoğun bir çalışma temposundan sonra, hak ettikleri bu haklı tatil fırsatını en iyi şekilde kullanmak istemektedirler.

Ama bu tatili sadece havuz başında otelden çıkmadan, Marmaris ve çevresindeki doğal güzellikleri görmeden geçirmek pekte kulağa hoş gelmiyor değil mi? 1997 senesinden beri Marmaris ve çevresinde faaliyet gösteren acentemiz Marmaris tatilinizi daha renkli bir hale getirmek için promosyonlu oteller satmaktadır.

Marmaris promosyonlu oteller seçenekleri ile tatilinizi sadece otel ve havuz keyfinin ötesine taşımak artık sizin elinizde, Birçok otel seçeneği ile beraber hediye olarak konuklarımıza tekne turları, barlar

Marmaris Aktiviteleri

Marmaris’te katılabileceğiniz ve tatilinizi daha renkli bir hale getirecek birçok aktiviteler mevcuttur. İnanılmaz fiyatlarıyla size sunduğumuz bu turlar sayesinde tatilinize renk katabilirsiniz. Promosyonlu Otellerde Konuklarımıza Tekne Turu Hediye en popüler aktiviteler arasında yer almaktadır, yörenin çevresindeki el değmemiş koyları gezdiğimiz bu tur, yüzme molaları ve rahat tekneler ile organize edilmektedir. Farklı bir tekne turu tecrübesi arayan konuklarımıza Hisarönü tekne turu seçeneğini de sunmaktayız.

Jeep safari turu ise tam macera arayan insanlarla tanışma fırsatı sunmaktadır. 4×4 Landrover jeeplerle organize ettiğimiz bugünlerde, Marmaris çevresindeki doğal güzellikleri görmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir turudur. Dalyan turu ise kısa yolculuk mesafesi İztuzu plajı ve çamur banyoları ile tatilciler arasında en çok konuşulan turlardan bir tanesidir.

Kleopatra adası sadece 20 dakikalık bir mesafede olup, hem tarih, hem doğa tutkunları için inanılmaz bir gün sunmaktadır. Marmaris aynı zamanda renkli bir gece hayatının da bulunduğu ve insanların sabaha kadar dans ettiği Barlar Sokağıyla da ünlüdür. Her gece düzenlediğimiz barlar sokağı Turu organizasyonuna sizde katıla bilirsiniz. Bu turda barlar sokağındaki en popüler gece kulüplerini ziyaret ediyoruz ve tabii ki ilk içecek bizden, ayrıca otel transferi de fiyata dâhildir.

Bunların yanı sıra daha heyecanlı şeyler yapmak isteyen konuklarımız için dalış turları, atv safari, at gezintileri ve bunun gibi birçok tur organize etmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Formu TemizleSubmit