Elegance Otel Marmaris

Elegance Otel Marmaris

Casa De Maris Spa & Resort Otel Marmaris

Case De Maris Spa & Resort Otel Marmaris

Club Turban Otel Marmaris

Club Turban Otel Marmaris

Green Nature Diamon Otel Marmaris

Green Nature Diamond Otel Marmaris

D-Resort Grand Azur Otel Marmaris

D Resort Grand Azur Otel Marmaris

green nature resort spa otel marmaris

Green Nature Resort and Spa Otel Marmaris

5 Yıldızlı Marmaris Otelleri daha çok siteler mevkiinde yer almaktadır. Bu tesislerimiz şehir merkezine 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Siteler mevkiinde yer alan bu otellerimizin bazıları denize sıfır, bazıları ise maksimum 300 metrelik mesafededir. 5 Yıldızlı Marmaris Otelleri herşey dahil sistemi ile hizmet vermektedir. Yemek saatlerinde servisler açık büfe olarak hizmete sunulmaktadır.

5 Yıldızlı Marmaris Otelleri

Herşey Dahil olarak hizmet veren bu otellerimizde sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve öğün arası atıştırmalık servisler yapılır. Aynı zamanda sabah saat 9.00 ile akşam 23.00’e kadar sınırsız olarak yerli içki, çay,kahve, meşrubat vb. içeceklerden de ücretsiz faydalanırsınız. Bu tesislerimizde her gece saat 23.00’de barlar sokağına hareket etmek üzere ücretsiz servis araçlarımız bulunmaktadır.

Bu tesislerimizde 0-6 yaş gurubu çocuklar ücretsiz, 7-12 yaş grubu çocuklardan %50 oranında ücret talep edilmektedir. Fakat bu prosedürler bazı tesislerimizde değişiklik gösterebilir. Örneğin bazı tesislerimizde 7-12 yaş grubu çocuklardan da ücret talep edilmeyebilir. 5 Yıldızlı Marmaris Otelleri bünyesinde hepsinin kendine ait spa merkezleri, fitness salonları,çocuk oyun alanları ve animasyon ekipleri mevcuttur. İyi bir tatil geçirmenin yolu ilk başta iyi bir konaklamadan geçmektedir. İyi bir Marmaris Tatili için 5 Yıldızlı Marmaris Otellerini tercih edebilirsiniz.

İyi ve keyifli bir tatil geçirmek için yapabileceğiniz tesis seçimleri tatilinize yön verecektir.Bu yüzden seçimlerinizi yaparken dikkatli ve kararlı bir şekilde yapmanızı tavsiye ederiz.Marmaris Otelleri arasında bir çok 5 yıldız konsepti tesisimiz bulunmaktadır.Dilerseniz size en uygun tesisimizi biz sizler için bulup, önerebiliriz.

5 yıldızlı Marmaris Otelleri hakkında daha fazla detaylı bilgi almak isteyen misafirlerimiz bize 0252-417-71-31 yada 0532-153-88-98 nolu telefonlardan ulaşabilir yada dilerseniz bize telefon numaranızı bırakarak bizler sizi arayabiliriz.2016 yaz sezonunda otel rezervasyonlarını firmamızdan yapan misafirlerimize Marmaris Tekne Turu (otel transferi ve öğle yemeği dahil) hediye edilmektedir.Marmaris ve çevresini bizimle keşfetmek için daha fazla beklemeden erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayınız.Erken rezervasyon’da hem %50’ye varan indirimlerden yararlanabilir, hemde ücretsiz Marmaris Tekne Turu kazanabilirsiniz.

Marmaris Tatil Paketleri ile ilgili detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Menuniyet
Yemek
Aktiviteler
Havuz
Servis
Animasyon
Eğlence