Değerli misafirlerimiz firmamız ile booking.com arasında ki antlaşma sonucu tatil için Marmaris’i tercih edenlere daha iyi ve daha ekonomik bir tatil fırsatı sunuyoruz. Dünya üzerinde birçok aktif kullanıcısı olan booking.com en ucuz otelleri bulabileceğiniz bir firmadır. Biz Mares Seyahat Acentası olarak sunmuş olduğumuz bu hizmeti bir kademe daha yükselterek ulaşımlarını otobüs seyahatleri sonucu sağlayan misafirlerimize ücretsiz çift yön otogar transferi gerçekleştiriyoruz.

Tatil için Marmaris’e vardığınız da ki en büyük sıkıntılardan bir tanesi otelinizi bilmediğiniz için ulaşımınızı gerçekleştirirken birçok sorunla karşılaşmanızdır. Fakat bizimle beraber yapacağınız rezervasyon neticesinde rehberlerimiz sizleri otogardan alarak otele girişiniz için sizlere eşlik edeceklerdir. Aynı zamanda tatiliniz boyunca size yardımcı olacak rehberlerimiz her yardıma ihtiyacınız olduğunda sizleri oteliniz de ziyaret ederek sorunlarınıza çözüm üretmek için yanınızda olacaktır.

Marmaris Tatiliniz boyunca sizlere eşlik edecek olan rehber arkadaşlarımız aynı zamanda sizlere tatilinizde dilerseniz yardımcı olacaktır. Katılmak istediğiniz aktiviteler, turlar, geziler ya da neler yapabileceğiniz hakkında bütün bilgileri rehber arkadaşlarımız özenle sizlere aktaracaktırlar.

Umarız tatiliniz boyunca her şey dilediğiniz gibi olur. Güzel bir Marmaris tatili geçirir ve evinize mutlu bir şekilde dönmenizi isteriz. Mutlu biten tatiller bir sonraki tatil planlarınızı tekrar Marmaris için yapmanıza yardımcı olacaktır. Biz her zaman sizleri aramızda görmekten mutluluk ve onur duyarız.

Ulaşımlarını hava yolu ile sağlayan misafirlerimiz ise diledikleri takdirde hava alanı transfer sayfamızdan rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler. Hava alanı transferlerinde telefon ile iletişime geçerek rezervasyonunuzu lütfen son bir kez daha konfirme ediniz.

Hava alanı transferi ile detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

hava alanı transferi